STAVĚNÍ CEST NA UMĚLÝCH LEZECKÝCH STĚNÁCH VE STŘEDNÍ EVROPĚ

English
Deutsch

INFORMACE O NÁS - KDO JSME:

Chybí-li Vám profesionálně postavené cesty před plánovaným otevřením Vaší nové lezecké stěny nebo pouze potřebujete obměnit stávající cesty za nové a zajímavé, je tu pro vás náš ROUTESETTING AoR Team. Tento team splní všechny Vaše služby a požadavky, které vyhoví nejen vám, ale hlavně Vašim uživatelům. A také věříme, že zvedne návštěvnost Vašeho lezeckého centra.

Jako majitelé nejvyšší stavěčské licence v České Republice (Hlavní stavěč ČHS) Vám náš tým nabídne nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb, osobně získanou například na závodech českého poháru či několikaletého působení na komerčních lezeckých stěnách. Postavíme promyšlené a vyvážené cesty jakékoli obtížnosti pro uživatele všech úrovní. Tímto vytvoříme zábavné a bezpečné prostředí na Vaší lezecké stěně.

Rovněž spolupracujeme s předními výrobci lezeckých chytů a struktur od renomovaných výrobců jako AIX, Flathold, Cheeta, Xcult atp. a proto Vám tyto produkty můžeme nabídnout za bezkonkurenční ceny. Vybrané série a počty chytů od jednotlivých výrobců (velikosti chytů, barvy apod.) Vám necháme poslat přímo do lezeckého centra nebo v menším množství dovezeme osobně při plánované pracovní návštěvě.

Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky a kontaktujte nás pro projednání návrhu tak, aby vyhovoval Vašim nárokům a potřebám.